Wśród licznych stolic województw w kraju, miasto Kraków wybija się zarówno w temacie kultury i rozrywki, ale również na wielu odmiennych polach. Staje się obszarem przyjaznym do życia. Zmiany, które stały się udziałem miasta w ostatnich latach sprawiają, że miasto naprawdę idzie do przodu.

Dobre transformacje w mieście.
Co godnego pochwały wypracowano w ciągu niedawnego okresu? Ilość udogodnień i nowości inwestycyjnych jest spora. Bardzo wsparły rząd w tej materii dotacje Unii Europejskiej, z których miasto często korzysta. Dynamiczne akcje w temacie uzyskiwania dofinansowania sprawiły, że małopolska rozwinęła się o świeże drogi, nowoczesne autobusy komunikacji miejskiej, oraz ciekawe obiekty dla ludności.

Liczne zmiany są niewidoczne dla statystycznego obywatela. Nie oznacza to mimo wszystko, że nie zostały poczynione. Zazwyczaj nie interesują nas nie związane z nami informacje. Statystycznemu mieszkańcowi miasta zdaje się, że w regionie niewiele się robi. Podczas gdy miasto rozrasta się z każdym miesiącem. Usprawnienia w obszarze gospodarki odpadami, budowie i modernizacji siatki wodociągowej, budowa ekranów akustycznych to tylko część zmian, które pomagają krakusom pełniej oraz wygodniej żyć. Miasto zmienia się również pod kątem możliwości konferencyjnych. Potencjał Krakowa rośnie za pomocą takich inwestycji jak: Kraków Arena czy rewitalizacja Huty. takie nowości inspirują gości z innych krajów do odwiedzin.
Podejmowane dzięki radnym projekty nie obejmują jedynie samego centrum miasta, ale również są połączone z pełnym regionem. Z tej przyczyny lepiej nie utyskiwać lecz zauważyć innowacje w które obrósł Kraków. Jacek Majchrowski działania . Następne miesiące – o ile będzie możliwość zachowania tempa innowacji – umożliwią miastu zostać zachwycającą metropolia.