Wygodne, szybkie i niezniszczalne pojazdy. Auta niestereotypowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o kolosalnej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby podwyższyć uciechę dzisiejszego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w aktualnych czasach auta elektryczne czy też AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć auto do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie wozy są w stanie zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – pustego pola, bowiem najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także nowe wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie machiny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o szybujących autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To globalne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie samochody? To na pewno byłoby doskonałe doświadczenie dla miłośników aut oraz zwykłych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach dawnych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały przeróżne pierwotne samochody.

Subwoofery pioneer

pioneer

głośniki do samochodu

głośniki eliptyczne